Укладати декларації із лікарями Центру ПМСД №1 у Сумах мають розпочати до кінця тижня

Минулого тижня заступник міського голови Максим Галицький під час обговорення медреформи у Сумах повідомив, що з 18 червня у всіх амбулаторіях Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 стане можливим підписувати декларації пацієнтів із лікарями.

Сьогодні у новоствореній амбулаторії №4 – таку назву матиме відсьогодні відділення, що розташоване за адресою Аніщенка, 1 декларації між пацієнтами та лікарями не підписують.
В амбулаторії працюють 6 сімейних лікарів та 5 педіатрів. Біля реєстратури мають об’яву, що заключити декларацію з лікарем пацієнти зможуть у червні.

«З сьогоднішнього дня ми плануємо зареєструватися у «eHealth» для того, щоб ми мали можливість заключати декларації з пацієнтами. Скільки ми на даний час обслуговуємо населення ми знаємо, тому що у нас є переписи дільниць, скільки буде заключено декларацій – кожний лікар робив це по своєму. це було неофіційно складалися списки, тому що люди бажали обрати собі лікаря вже давно. Як ми не мали такої можливості, то фіксували їх за списочком. тепер сімейний лікар телефонуватиме цим людям і запрошуватиме їх на заключення декларації», – розповіла завідувачка новоствореної амбулаторії №4 Оксана Гримайло.

Обслуговувало це відділення близько 14 тисяч населення.
До першого центру медико-санітарної допомоги увійшли 7 амбулаторій. Раніше, з квітня у Сумах почали укладати у третій поліклініці, що працює на вул. Іллінській. Вся кількість населення, що обслуговуватиме цей центр – майже 132 тисячі осіб.
Окрім амбулаторії на Аніщенка, до складу увійшли: відділення першої міської лікарні – по вул. 20 р. Перемоги. Два відділення на вулицях Ковпака, 7 та Труда, 3. А також, три амбулаторії колишньої поліклініки №3 по вулиці Іллінській 48-50.

«Сьогодні, 18 числа, медичні працівники первинної ланки Першої міської лікарні й дитячої міської лікарні, які будуть працювати у структурі Першого центру вони сьогодні працевлаштовувалися в цей заклад і сьогодні проводять організаційні дії, щодо початку укладання декларацій цими структурними підрозділами. І на цьому тижні вони вже розпочнуть укладання декларацій. Укладати декларації – бажано би це зробити до 1 січня 2019 року, але перше квітня – це було початок кампанії «Обери собі лікаря», а кінцевого терміну її не має», – розповіла в.о. начальника управління охорони здоров’я Сумської міськради Олена Чумаченко.

Як повідомляв минулого тижня, заступник сумського міського голови Максим Галицький, підписувати декларації з амбулаторіями, що увійшли до Другого центру медико-санітарної допомоги розпочнуть у серпні цього року. Всього туди входять шість амбулаторій:
Адреси амбулаторій Другого Центру первинної медико-санітарної допомоги

– амбулаторія вул. Привокзальна, 31
– амбулаторія вул. Доватора, 42
– амбулаторія вул.І.Сірка, 31\1
– амбулаторія вул. Паркова, 1
– амбулаторія вул. І.Сірка,3
– амбулаторія М.Вовчок, 2

Нагадаємо, 25-готравня виконувачка обов’язків Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун була у Сумах з візитом. Тоді, за її словами область була останньою за показником підписаних декларацій.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь