Україна разом  На «Барсі» змагались юні футболісти

Всеукраїнський футбольний турнір зібрав у Сумах команди Сумської, Київської, Луганської,  Донецької областей а також міст Харків, Полтава та Одеса.

Протягом чотирьох днів на полях футбольного центру «Барса» 24-ри команди 2005/06 та 2007/08 років народження вели боротьбу за нагороди турніру «Україна Разом».

У фінальному поєдинку «молодших» юнаків зустрілись господарі поля – сумська «Барса»-2007» – та харківська «Академія футболу». Команди на турнір вже перетинались на груповому етапі і тоді, обмінявшись голами, сильнішого не виявили. У фінальному матчі гості по одному разу в кожному з таймів змусили сумчан розпочинати з центру. Господарі поля свої можливості в забитий гол реалізувати так і не змогли.

«Ми довго працювали з хлопцями над цим. Ми хотіли перемогти. Ми приїхали сюди за перемогою» – говорить тренер харківської команди Олександр Манаєнко.

Його колега з команди суперників Артем Радіонов у свою чергу зазначає: «Створили кучу моментів. Десь забракло реалізації… Але все одно діти молодці. Я зараз ім так і сказав, що плакати не варто»

Тож головний трофей турніру «Україна Разом» у віковій групі 2007-2008 рік народження здобули юні «футбольні академікі» з Харкова. «Срібло» дісталось «Барсі»-2007, а бронза – їх партнерам 2008-го року народження які по пенальті в «бронзовому» матчі перемогли земляків з КДЮСШ «Суми».

Бронзові медалі у «старшій» віковій групі здобули футболісти Футбольного клубу «Макарів» Київської області. Срібні медалі дістались одеському «Атлетіку», а головний трофей – столичному «Атлету».

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь