Україна відгородиться від Росії стіною

Реальний кордон між двома країнами – програма-мінімум від Уряду. План відновлення України презентував 4 вересня на засіданні Кабінету міністрів Прем’єр. Стратегія прописана в угоді про асоціацію з ЄС. Тактика в новоствореному документі. Затягувати з виконанням не будуть. Але для початку необхідно виграти війну та фактично припинити стосунки з Росією, зазначив очільник Уряду.
Зупинити російську агресію та знову почати жити. Під мирним небом, у вільній країні. Програма відновлення України – урядовий проект стабілізації ситуації. Кілька короткотермінових та невідкладних кроків. Перший і основний – виграти війну.
Між Україною та Росією має вирости стіна. Справжнє інженерно-технічне укріплення. Поки проект запускається, прем’єр пропонує посилити оборону виходом із позаблокового статусу.
Реабілітацію учасників АТО Уряд теж бере на себе. Допомагатимуть фінансово та технічно. Разом із західними партнерами. А ще ЄС відправляє спеціальну місію для інвентаризації та оцінки збитків на Сході. Нині вони вже вимірюються мільярдами доларів.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь