Управління освіти і науки Сумської міської ради вчергове довело у суді, що не має заборгованості перед одним із постачальників харчів

Зокрема перед ТОВ «СКД» – майже півтора мільйони гривень. Начебто, можна радіти, якби не той факт, що директора підприємства кілька днів як призначили ревізором. І він буде курувати освіту по всій області.
У Держфінінспекції кажуть, що Олег Рязанов, дійсно, працюватиме в них. Але до сумської освіти матиме опосередковане відношення.
Не бачить ускладнень і сам ревізор. У телефонному режимі колишній директор ТОВ «СКД», а нині чиновник, зазначив: із освітою Сум далі судитиметься його дружина. А що обрав таке новЕ місце роботи, то – його особиста справа.
Нагадаємо, історія конфлікту між ТОВ «СКД» і управлінням освіти і науки міської ради бере початок із 2008 року. Тоді сторони підписали угоду, де відпускні ціни, відповідно до розпорядження очільника області, були знижені. Опісля ж підприємство вирішило відсудити «цінову різницю» – у грошах 2009 року це становило 1 мільйон 230 тис.грн.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь