Успіхі бійців, легкоатлетів та акробатів

Бій шосткинця-напівсередньоваговика Івана Редкача проти американця Рейнелла Вільямса скасували за кілька годин до поєдинку. Про це наш земляк повідомив у Твіттері. «Мій бій скасовано. Прошу вибачення у фанатів. Терпляче буду чекати наступного шансу», — написав Редкач. Цей двобій мав відбутися в Лос-Анджелесі в андеркарді бою Санта Крус — Авалос.

У місті Тернопіль відбувся Всеукраїнський турнір із вільної боротьби серед чоловіків. Сумчанин Ілля Арчая у ваговій категорії до 86 кг здобув «золото». На тернопільському килимі «срібло» виборов Олександр Колдовський (вк 125 кг). За підсумками турніру Арчая увійшов до складу збірної України, Колдовський включений у резерв. Тернопільські змагання стали останнім етапом відбору на чемпіонат світу до 23 років, який відбудеться 21-26-го листопада у польському місті Бідгощ.

У Харкові відбувся Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед юнаків і молодших юнаків. Змагання зібрали понад 600 спортсменів із 18-ти областей України та Києва. Сумщину представляли вісім юних спортсменів. Валерія Дехтярьова (учениця сумської школи №23) другий рік поспіль стала віце-чемпіонкою України. Учениця ЗОШ№1 Аліса Павленко, стала чемпіонкою України і привезла додому «золоту» медаль.

В Івано-Франківську вже в 21-е відбулися традиційні змагання зі спортивної ходьби «Кубок «Вечірній Івано-Франківськ», в рамках яких також відбулися чемпіонати України з ходьби на 50 км та командний серед ДЮСШ і СДЮШОР. Загалом у цих змаганнях узяли участь близько 150 спортсменів. Окрім українців були атлети з Сербії, Греції, Португалії, Білорусі та Молдови. На дистанції 10 км (молодь чоловіки) перемогу святкував наш Олег Свистун. На десятці у юнаків до 18 років Ігор Гончаренко фінішував третім. Десять кілометрів у віковій групі «Молодь жінки» Юлія Балим пройшла з «бронзовим» часом. Серед юніорок Ксенія Бєлова стала другою. У дівчат до 18-ти (5 км) «срібло» здобула Аліна Ткач. У жінок на «двадцятці» Маріанна Гончарова стала другою. У юнаків три тисячі метрів виграв Іван Купач.

У Львові завершився Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці серед юніорів. У загальнокомандному заліку команда Сумської області, представлена спортсменами шосткинської КДЮСШ «Барса»,  посіла 3-е місце. Дівчата — Світлана Борисенко, Валерія Єгіна і Валерія Шерстюк — стали «срібними» призерками в команді. На додачу у багатоборстві Світлана Борисенко завоювала «срібну» медаль, в I і II вправах — два «золота». Валерія Єгіна отримала «бронзу» в II вправі. У юнаків у багатоборстві Матвій Куфта став «бронзовим» призером, у II вправі завоював «срібну» медаль. У всеукраїнських змаганнях серед ДЮСШ Артем Великоконь (вікова група 2005-2006 р.н..) став «бронзовим» призером; у віковій групі 2007-2008 р.н.. Євген Тарасенко — чемпіоном, а Тимур Старжинський посів третє місце.