В коридорі міськради Глухова проголосували за бюджет


У Глухові сьогодні зібралася позачергова сесія міської ради. Причина – зачинені двері сесійної зали. Зібралися, аби обговорити та прийняти бюджет міста, який не депутати Глухова не могли затвердити протягом 2-х місяців. В імпровізованій сесійній залі були присутні 18 депутатів із 34-х, тобто більшість. У свою чергу мер міста, Мішель Терещенко, закликав поліцію, яка була на засіданні, заарештувати присутніх через незаконність сесійного зібрання.

Опісля обговорення бюджету, 18 депутатів проголосували за те, аби прийняти бюджет Глухова. На засіданні висловися за прийняття бюджету Юрій Бурлака.

Не хочеться це коментувати, аби щоб не погіршувати ситуацію у Глухові. Нам вона необхідна спокійною. Бюджет сьогодні проголосували, а дії самого мера, це на його совісті. Вони вважають, що сесійна зала – це зала, де знаходяться прапор міста та прапор країни. Ми передбачили це і взяли з собою два прапори. Ну в коридорі провели. Смішно, але посміємось на всю країну, але маємо те, що маємо”, – Юрій Бурлака – екс-мер Гухова, депутат Глухівської міськради («Воля народу»)

Мер Глухова – Мішель Терещенко, говорити з нашими журналістами не схотів. Сказав, що не має часу та поклав слухавку. Нагадаю, планова сесія мала відбутись 26 лютого. Міський голова призначив її у Будинку культури. Туди прийшла лише частина депутатів. Інша частина зібрались у міській раді. В обох залах кворуму, щоб розпочати роботу тоді не було.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь