В обласній науковій бібліотеці відкрилась фотовиставка кішок


«Кішка, що гуляє сама по собі» – це фотовернісаж, що відкрився сьогодні в обласній науковій бібліотеці. Його героями стали смугасті чотирилапі. Присвячена виставка міжнародному дню котів, який в Україні відзначається 1 березня.

13 світлин, 20 знімків. На них – коти та кішки. Більшість фотографій  відзнято випадково в різних містах: Сумах, Одесі, Києві та Анталії. Автор виставки Олена Рудницька каже – у кожної хвостатої моделі – свій характер.

Автор виставки Олена Рудницька, каже: «Я дуже часто знімаю окрім тварин дітей, і це, напевно, можна порівняти. Їх контролювати неможливо, поставити в кадр неможливо. Це або просто випадок, або довгы очікування – коли ж вона сяде на ту книжку. «Кота,що підсів на Булгакова», це було відзнято спершу на мобільну камеру потім: «Вона ж ще сидить !! ! »побыгла за камерою  – і зняла. А в основному все більш спонтанно».

На виставку у міжнародний день котів завітала й чотирилапа гостя.

Марія Захарченко, завідуюча відділом науково-методичої рботи каже: «Постійно до нас приходять не лише читачі, під бібліотекою сидять і кішечкиЦя кішечка тижнів два як появилас –  підкинули. Ми намагаємося прилаштовувати  бездомних тварин. Домашня, ласкава, спокійно тримається»

Роботи Олена Рудницька знімала впродовж двох років. Переглянути знімки можна до першого квітня.

 

 

 

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь