В Сумах через будівництво можуть вимикати воду

Поява великої кількості сучасних багатоповерхівок чревато зникненням води в кранах сумчан, які живуть на верхніх поверхах будинків, і у яких немає насоса подачі води.

Як зазначив на апаратній нараді Анатолій Сагач, будівельні компанії при будівництві новобудов встановлюють мешканцям насоси підкачки, тим самим гарантовано забезпечують мешканців водою. Але сумчани, які живуть на верхніх поверхах будинків побудованих ще в минулому столітті, починають відчувати проблеми з водопостачанням.

Проблему можна було б вирішити будівництвом нових свердловин, але у міста як завжди не вистачає грошей. За словами г-н Сагача, на будівництво однієї свердловини необхідно виділити близько 6 мільйонів гривень.

Керівництво підприємств зверталося до забудовників з проханням допомогти в будівництві свердловин, але поки діалог не виходить. Як зізнався директор «Міськводоканал», керівник однієї будівельної компанії зовсім заявив, що побудує свердловину самостійно, і продаватиме комунальному підприємству воду за ринковою вартістю.

Матеріал сайту http://www.0542.ua/

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь