В Сумах пошкоджено кабель Суспільного мовника

Близько 14 години 12 квітня, під час проведення робіт у Сумах, біля мосту на вулиці Горького сталося пошкодження волоконно-оптичного кабелю суспільного мовника UA: СУМИ. Внаслідок аварії програми телеканалу UA:СУМИ та радіо Слобода FM не транслювалися до сьогодні.

“Була пошкоджена кабельна каналізація Укртелекому, в якій знаходився волоконно-оптичний кабель, що забезпечує трансляції Суспільного мовника в Сумах. Ми маємо в наявності один кабель, що прокладений від Петропавлівської, 125 до вул. Скрябіна, 3. Резервного кабелю або кабелю, щоб обійти на випадок пошкодження у нас немає”, – коментує Володимир Оверченко, головний інженер філії.

Менеджер Сумської філії Олександр Такул заявив:

“Маємо надію, що сьогодні ефір буде відновлено. По коштах – зараз важко оцінити, оскільки це заміна кабелю оптоволокна. Десь від 8 до 10 тисяч гривень ми витратимо на це. Будемо розмовляти з замовником робіт, Управлінням капітального будівництва, оскільки аварія трапилася з їх вини. Ми приносимо вибачення нашим глядачам за відсутність ефіру”.

Володимир Шилов, начальник управління капітального будівництва, коментує:

“У нас на жодній карті немає нанесених інженерних меж міста взагалі. Тому доводиться брати інструмент і проходити, дивитися, де знаходяться кабелі. У даному випадку апарат її просто не показав. Ми виїхали туди: я, підрядник, представники Укртелекому, всі знають – це робочі моменти. Укртелеком просто виставляє підрядній організації рахунок за відновлення, ставить муфту і жодних проблем я тут не бачу”.

Станом на 16 годину 13 квітня ефір частково відновлений в аналоговому форматі, відсутній у цифровому (Т2), а також на території всієї області, за виключенням міста Суми.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь