В Сумах запрацюють 35 пунктів обігріву

З понеділка у Сумах запрацюють пункти обігріву. Таких –  35. 17 – у медичних закладах , 18 – у бібліотеках міста. Повний перелік пунктів можна знайти на офіційному сайті міської ради.

Артур Петров, начальник відділу з надзвичайних ситуацій Сумської міськради каже«Це теплі приміщення, де людина, якщо змерзла, може зайти та зігрітися. При необхідності в лікувальному закладі буде надана медична допомогаПункти обігріву в лікарнях будуть працювати цілодобово, а пункти обігріву в бібліотеках – в денний час»

Минулого року до пунктів обігріву Сум звернулося 504 людини, у 11 з них виявили ознаки обмороження.

Валерій Бахмут, завідувач опікового відділення Сумської обласної клінічної лікарні говорить:

«Обмороження можна отримати і при плюсовій температурі, тим більше, якщо кінцівки будуть вологими. Як правило отримують обмороження  нижніх кінцівок або пальців верхніх кінцівок. Іноді, при сильних морозах, отримують обмороження кінчика носа. Пункти обігріву зможуть людини обігріти, щоб не було незворотних змін, які викликають некроз і подальшу ампутацію. Людина зайшла, зігрілася, судини розширилися, попила теплий чай, щось з’їла, вже тепліше стало»

Загалом на сьогодні на території Сумської області розгорнуто 490 пунктів обігріву, з яких 454 – функціонують в робочий час, 36 – цілодобово.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь