В Сумській обласній дитячій лікарні відновили постачання гарячої води

В поліклініці та акваблоці Сумської обласної дитячої клінічної лікарні відновили постачання гарячої води. Зробили це за рахунок приватної компанії «Біоресурс Суми».

“Встановлено обладнання яке дозволяє генерувати теплу воду прямо на нашій базі. Прямо за рахунок котельні яка на альтернативних джерелах, а не використовуючи газ дає для всієї лікарні. Ми автономні, ми дуже швидко реагуємо на зміни погоди, миВ дуже швидко можемо додати температуру, прибрати температуру, що є більш ефективним і дозволяє нам самим ці речі регулювати” – Ігор Змисля, головний лікар дитячої обласної клінічної лікарні.

За словами головного лікаря Ігоря Змислі, гарячої води у закладі не було з 2010-го року через те, що вийшла з ладу труба, яка подавала теплоносій від котельні північного промвузла. Компанії, яка встановила свою котельню, лікарня сплачуватиму за гарячу воду і тепло найближчі десять років.

“коли ми заходили на цей об’єкт зі сторони влади ми отримали умови заходу і ми також оголосили свої вимоги. Ми попросили дати нам котельню на десять років, нам обласна рада дала котельню в оренду на десять років. При цьому вимоги вони поставили – знизити вартість гігакалорії та відновити гарячу воду” – каже Сергій Бульдович, директор компанії-інвестора. 

За словами Сергія Бульдовича, його компанія витратила на облаштування цієї котельні та підключення гарячої води понад сім мільйонів гривень. Окупність інвестицій – 5-7років. Сергій Бульдович – екс-голова інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю в області. На місцевих виборах 2015 року балотувався до обласної ради за списком партії «Відродження».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь