Вчителі із Сумщини – серед 50 кращих у всеукраїнському конкурсі

Педагоги із Сумщини – серед кращих –  за версією громадської організації «Освіторія».У конкурсі  “Global Teacher Prize Ukraine” визначили ТОП-50 вчителів України. Серед них – учитель англійської мови з Охтирської гімназії Оксана Мироняк та учитель інформатики з Шосткинської спеціалізованої школи № 1 Ірина Слуцька. Остання викладає 23 роки, у конкурсі брала участь удруге.

«Коли я побачила, як проходять навчання вчителі, які там потрапили у Топ-20, мене зацікавило, тому що я постійно в пошуці, постійно за зоною комфорту, завжди шукаю так, щоб щось нове, незвичне. Щоб це було цікаво не лише мені, а й головне учням, з якими я працюю. Враження були дуже чудові по-перше, тому що із 1206 учасників, і я знаю багатьох із тих, хто був номінований або подавав анкети, потрапити у ТОП-50 – це дуже великий результат», – розповіла Ірина Слуцька, учасниця конкурсу.

Із Оксаною Мироняк, учителькою англійської мови з Охтирської гімназії, що теж потрапила у Топ-50 конкурсу, зв’язатися нам не вдалося. Зазначу: конкурс “Global Teacher Prize Ukraine” влаштували удруге. Його мета – підняти престиж і популяризувати професію вчителя. Минулоріч переможцем став учитель фізики із Чернівців Пауль Пшеничка. Він отримав 100 тисяч гривень . У цьому році премію збільшили у два з половиною рази: переможець отримає 250 тисяч гривень. Зараз визначають десятку кращих. Про це нам розповіла співорганізаторка премії Олена Северенчук:

«Наразі відбувається перевірка анкет експертами. Це шість експертних освітніх організацій, які так само оцінюють кожну анкету, за середнім арифметичним виводиться рейтинг і формується ТОП-10. А ТОП-10 зустрічається у вересні: 15-16-17-го, у Львові цього року на очне знайомство разом із членами журі, де буде визначено переможця».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь