Вертикальний забіг: у Сумах спортсмени бігали сходами

Цими вихідними 104 учасники змагалися між собою. З’ясовували хто швидше зможе пробігти сходами вгору-вниз. Випробовували свої ноги на міць сходинками біля стадіону “Ювілейний”, як діти, так і дорослі.
Учасники мали змогу позмагатись на вибір на дистанціях різної довжини: на 240, 880 та 2017 сходинок. Першим фінішував на найдовшій дистанції 17-річний студент – Кирило Юрченко. «Насправді не було дуже складно, але погода бажає бути кращою, мені дуже сподобалося раджу вам всім, приєднуйтеся до бігу в Сумах», – поділився враженнями Кирило.
Бігати сходами в Україні в рамках забігів почали з літа цього року.
«Початково це була ідея підготувати людей для забігів в горах, але в місті, тобто урбанізувати гірський біг скажімо так. Ми хотіли зробити щось подібне в містах, щоб був певний набір висоти, якого в принципі по суті наш рельєф не дозволяє», – розповіла організатор забігу Вікторія Співаковська.
104 людини взяли участь у вертикальному забігу і всі в кінці отримали медаль фінішера.
Це треті змагання в Україні. Суми перейняли естафету від Львова і це завершальні змагання з вертикального бігу у цьому 2017 році. Наступний етап змагань розпочнеться влітку 2018 року.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь