Відклали судове засідання у справі заступника начальника Сумської виправної колонії

Підготовче судове засідання по справі Владислава Павлика відклали. Про це клопотав адвокат чоловіка.

Сергій Рижов, захисник обвинуваченого: “Не має іншого мого колеги, який зараз перебуває в апеляційному провадженні. Не може висловити думку з даного приводу, оскільки в нього є ряд питань щодо обвинувального акту і порядку його вручення. Оскільки ми мали можливість ознайомитись з реєстром, моєму підзахисному, перед тим як справа взагалі передавалася до суду, вирішувалось питання про зміну підозри. Цю підозру ми по цей день – два захисника і мій підзахисний – чекаємо. Є питання щодо повернення обвинувального акту прокурору, у зв’язку з невідповідністю вимогам 290-ї»

Роман Дронов, прокурор прокуратури Сумської області:  «Щодо ненадання на ознайомлення матеріалів кримінального провадження: з 8.06.2018 були відкриті матеріали. Була надана можливість ознайомитися. Але сторона захисту чи то свідомо, чи то з інших обставин не з’явилась і не знайомилась з цими матеріалами»

Наступне судове засідання відбудеться 13 липня. Це справа заступника начальника Сумської виправної колонії. За версією слідства, 9 лютого цього року на вулиці Роменській автомобіль, яким керував Владислав Павлик, збив 16-ту річну сумчанку. Вона переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. У наслідок аварії отримала важкі тілесні ушкодження. Чотири тижні  дівчина  знаходилась у реанімації, три з них перебувала у комі. Владислава Павлика звинувачують у порушенні правил безпеки дорожнього руху. Чоловіку загрожує до 8-ми років за гратами. 22 березня цього року Владислава Павлика оштрафували на 10 тис. 200 грн. за керування автомобілем у нетверезому стані, патрульні затримали чоловіка у грудні минулого року.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь