Відремонтували пошкоджені після вибуху квартири на Металургів,24


Будинок по вулиці Металургів у Сумах, де на початку цього року стався вибух газу, готовий прийняти пожильців. Зокрема, квартири яких знаходяться на поверхах, і які були зруйновані більше за інші. Відновлення тривало 8 місяців. Упродовж цього часу мешканці зруйнованих квартир винаймали житло – гроші на це відшкодовували з резервного фонду міського бюджету. Наразі ремонт завершили.

«Жодної бумаги на заселення я не бачив. Нам только какая-то, по фамилиям их не помню, сказала, что  с первого сентября перестают оплачивать квартиры. А люди же начали: как с первого сентября, если газ тогда ещё не был подключен, ну и решили, что с первого октября. На сентябрь ещё продлили, сентябрь ещё прожили на съёмной квартире. Я до субботы три недели наводил порядок, более-менее доделывал, линолиум нигде не приклеєнный, приходилось на стыках приклеевать полосочки. А насчёт балкона –  вообще не знаю, зима на носу, холодно. А балкон был застеклён до взрыва», – каже мешканець будинку на Металургів,24 Роман.

«Ми проводимо не поліпшення, а капітальний ремонт цього будинку, тобто приводимо його в стан, яким він був по проекту. На жаль, в проектній документації застіклених балконів немає. Стіклили балкони мешканці за свій кошт і вони не внесли зміни до проектної документації будинку ці роботи. Тому на жаль бюджетні кошти із резервного фонду ми на це витрачати не можемо», – відповів директор Департаменту інфраструктури Сумської міськради Григорій Яременко.

За інформацією директора Департаменту інфраструктури, наразі у пошкоджених вибухом п`яти квартирах відновлені всі комунікації. Загалом, на ремонт будинку витратили понад 4 мільйонів 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, підривника, який мешкав на 7-му поверсі будинку та спричинив вибух, за результатами судово-психіатричної експертизи у березні цього року визнали неосудним. Наразі він на примусовому лікуванні у психіатричній лікарні.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь