Відсьогодні Котельня Північного промвузла має почати опалювати

17 жовтня у Сумах опалювальний сезон почало тільки ТОВ «Сумитеплоенерго». Будинки та комунальні заклади, що опалює Котельня Північного промвузла, без опалення. Про це повідомила заступник директора «Сумитеплоенерго» Надія Покутня під час засідання виконкому міської ради.

17 числа ми розпочали включення опалення в житловому фонді міста Суми. Станом на вчора  по графіку в 159 будинках є опалення. Учора Котельня Північного промвузла не запустилася. Котли не працюють. Відсутнє опалення в школах, садочках, лікарнях і відсутнє гаряче водопостачання.  Ми готові надавати опалення, якщо КСПУ не зможе, школам, садочкам, лікарняним закладам”, – повідомила Надія Покутня, заступник директора ТОВ “Сумитеплоенерго”.

 Представників Дирекції котельні у залі не було. Через це міський голова створив спеціальний штаб. Туди увійшли представники громадськості, керівники департаментів і представників ТОВ «Сумитеплоенерго». Штаб вирішуватиме, що робити далі.

“Керівництво  котельні підтвердило і сказали, що в них немає газу. Договір з НАКом є, ліміти є, договір знаходиться в ДФС на підписанні.   Время «ч» завтра о 12 годині. Але на жаль санкцій ми не можемо накласти, тільки якась соціальна відповідальність. Фінансових санкцій не можемо задіяти”, – говорить Олександр Лисенко.

 Нагадаю, вмикати опалення мали почати учора.  Тоді заступник директора Котельні Північного промвузла нам не розповіла, чи вмикатимуть тепло і за яким графіком. На наші телефонні дзвінки сьогодні там також поки не відповідають. Головний інженер машинобудівного заводу Олексій Жуков,  листом відповів: «О 12:00 питання було врегульовано. Станом на 15:00 проведені необхідні роботи і котельня почала поетапну подачу теплоносія».

Чи дійсно Котельня Північного промвузла отримала ліміти на газ, інформацію мають надати у НАК «Нафтогаз України», куди ми направили запит. Так само чекаємо на відповідь і від фіскальної служби – чи підписали чи ні договір, укладений між постачальником газу і виробником тепла.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь