Відсьогодні в дитячих садочках та лікарнях вмикатимуть опалення

Опалення в сумських садочках вмикатимуть відсьогодні. Так сказала начальник управління освіти і науки Сумської міськради Антоніна Данильченко під час апаратної наради: “Всі садочки і школи готові до опалювального сезону, готові до прийому теплоносія. Сьогодні починають підключатися дошкільні заклади. За сьогодні і за завтра всі навчальні заклади мають бути підключені. З четверга починається підключення шкіл” 

“ТОВ «Сумитеплоенерго включає опалення в закладах освіти і лікувальних закладах. По відділу освіти садочки і школи звернень на включення не надходило. По житловому фонду міста «Сумитеплонерего»  розпочало подачу теплоносія разом з Жеками розробили графік, будемо вмикати опалення”, – говорить Надія Покутня, заступник директора ТОВ “Сумитеплонерго”.

“На сьогодні всі медзаклади готові до опалювального періоду. Підключено зараз акушерське відділення пологового будинку та стаціонарне відділення 4 міської лікарні. В закладах ведеться спостереження  температурного режиму. Кожен керівник вирішує сам, коли це потрібно зробити. Сьогодні-завтра будуть підключені всі заклади”, – сказав в.о. начальника відділу охорони здоров`я Сумської міськради Юрій Прядко.

На сьогодні Котельня північного промвузла тепло не подає. Підприємство  опалює 289 будинків міста, 9 шкіл та  14 садочків. Для того, аби їх опалювати, їм мають затвердити обсяги використання газу. НАК «Нафтогаз» наразі цього не зробив через борг котельні перед підприємством ТОВ “Газова компанія «Інвестсервіс».

Ведеться робота з трейдерами. Будемо сподіватися, що цього тижня питання вирішиться”, – говорить Микола Жовтобрюх, директор Котельні північного промвузла.

 Коментар товариства «Інвестсервіс» ми наразі не отримали. В компанії повідомили, що прокоментують позицію через кілька днів, після уточнення з директором. Нагадаю, 5 жовтня у міськраді вирішили починати вмикати опалення з 18-20 жовтня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь