Відсьогодні в Ромнах можна отримати біометричний закордонний паспорт

Отримати закордонний та біометричний паспорти відтепер можна у Ромнах. Там придбали спеціальне обладнання для виготовлення документів. До сьогодні таку послугу надавали тільки у Сумах.
Чотирнадцятирічна Юля Таран пришла до ЦНАПу аби отримати паспорт.
Юлія Таран, прийшла отримувати паспорт, розповіла:

«Я спочатку думала, що буду отримувати книжечку, але потім зрозуміла, що отримаю його карточкою і мені це більше сподобалося».

Ольга Таран, мама Юлії Таран, розповіла:

«Нікуди не треба бути їхати, а просто прийти й отримати такий паспорт універсальний».

У цьому ж кабінеті можна пройти реєстрацію на закордонний паспорт.

Валерій Мицик, прийшов отримати закордонний паспорт, розповів:

«20 робочих днів чекати на виготовлення паспорту і сума це була 600 гривень. Послуга дешевше для жителів міста і для району через те, що відстань і затрати людей. Звичайно все це вкладається в кошти. По місцю це дешевше».

Ці послуги у Роменському ЦНАПі можуть отримати мешканці міста.

Владислав Овчаренко, начальник відділу надання адміністративних послуг, розповів:

«Що стосується закордонних паспортів до нас може звернутися будь-яка особа, з будь-яким місцем реєстрації на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Що стосується паспорта громадянина України в формі картки, то на даний момент, оскільки у нас у місті є місцевий ЦНАП, тобто ми. І є районний ЦНАП, то до нас по ID-картки можуть звернутися лише мешканці міста Ромни».

Ромни – це друге місто в області, де такі послуги можна отримати.

Дмитро Костєнніков, начальник управління міграційної служби в сумській області, розповів:

«Це пов’язано з затратною кількістю фінансування, тобто необхідно закуповувати необхідне обладнання. Є поняття захищеності каналів зв’язку, оскільки ЦНАП також будуть опрацьовувати персональні дані людей».

Аби встановити спеціальну техніку та захистити персональні дані відвідувачів з міського бюджету Ромен, за словами Владислава Овчаренка, витратили понад 470 тисяч гривень.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь