Відзначили ювілей сумського хокею

На полі стадіону у парку «Казка» в Сумах» провели товариський матч.

У Сумах перша жіноча команда з хокею на траві  – «Буревісник» – з’явилась напередодні Олімпіади-80, до програми якої був включений цей вид спорту.  Тренером сумчанок тоді став Володимир Гончаренко:

«Я тоді працював в одинадцятій школі вчителем. Це був 1978 рік. І саме а 1978-му році перші школярки 11-тої школи старших класів взяли ключки в руки і спробували що це таке. Потім почали ми потихеньку розвивати на базі педагогічного університету (тоді ще інституту) розвивати цей вид спорту. Тоді ще не було факультету фізичної культури – він з’явився у 1980-му році. Перші хокеїстки це були студентки філологічного факультету, факультету іноземних мов, фізико-математичного, біологічного. Представники різних видів спорту і ті, хто взагалі спортом не займався».

Через сорок років гравці першого «Буревісника» зібрались, аби на полі відзначити день народження своєї команди.

«40 років відзначаємо в перший раз. Маємо надію, що буде 45, 50 і так далі. Наші діти, наші вихованці, наші тренери, яких ми виховали, будуть святкувати,  а ми будемо при них. Настрій чудовий. Готуємось на поїздку до ветеранського турніру у Мінськ», говорить гравець “Буревісника” Ольга Гончаренко.

Суперниці «Буревісника» – гравці МСК «Сумчанка» – налаштовуються  на змагання.

«Ми розробили тактику на цю гру – закидуємо і забиваємо», – говорить гравець МСК “Сумчанка” Олена Свістюр.

 Залишилась на трибуні колишній гравець «Буревісника» і нинішній тренер «Сумчанки» – заслужений тренер України з хокею на траві Світлана Макаєва, яка зробила свій прогноз на гру:

«Дуже складна проблема – праворуч вихованки усі мої улюблені, а правору ті, з ким грала. Тому краще залишитися нейтральною… Я думаю – дружба. Я в цьому впевнена».

Вихованки Світлани Макаєвої першими забили її колишнім подругам по команді. А вже у наступній атаці гравці «Буревісника» відновили рівновагу, до перерви – забили ще двічі. Після відпочинку «Буревісник» тричі змушував «сумчанок» починати з центру. На що ті відповіли одним голом. В підсумку – 6:2 перемога ветеранської команди «Буревісник».

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь