Війна Росії проти України триває на багатьох фронтах і один із головних – інформаційний

Щойно минув Міжнародний день солідарності журналістів – але складно бути солідарним із тими, хто поширює відверту брехню про твою країну, аби виправдати агресію Кремля. Тож сумські журналісти ухвалили спеціальне звернення, в якому засудили дії російських колег і закликали співвітчизників жорстко дотримуватися професійної етики. До звернення долучилися журналісти не лише з Сум, а й багатьох районів області.
На думку сумчан, чимало медійників із сусідньої держави, що працюють в зоні АТО, не можуть вважатися справжніми представниками 4-ї влади. Адже вони перебувають на Донбасі без акредитації та активно допомагають терористам – не кажучи вже про брехливу антиукраїнську пропаганду на російських телеканалах.
Тож сумчани звертаються до колег в Україні та за її межами з проханням визнати росіян, помічених у подібних діях, військовими загарбниками, і в разі затримання та наявності доказів – судити як шпигунів і злочинців.
Ще одне прохання до вітчизняних «акул пера» – не перекручувати факти і не оприлюднювати інформацію про наших військових, яка може піддати їх життя небезпеці.
Тим часом зачистка інформаційного поля вже почалася. Рішенням Нацради з телебачення і радіомовлення та ухвалою суду вже заборонено трансляцію в українських кабельних та ефірних мережах 15-ти російських каналів. Хоча цього навряд чи достатньо, аби вирішити проблему, адже українців десятиліттями годували продукцією кремлівського «Міністерства правди».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь