Військові фото показали у Сумах

На честь Дня добровольця у Сумах відкрилася виставка військової фотографії.  Організатори – цивільний корпус «Азов» та Національний корпус – представили війну на сході очима її учасників. Фотографії надали прес-служба полку «Азов», а також кілька фотографів-добровольців.

Сергій Яременко – доброволець, один із організаторів виставки

Професійний фотограф – це та людина, яка може впіймати мить, яку не побачиш на відео”  

На світлинах – бойові будні окупованих територій, війна «із середини», кадри, які пропонують на крок наблизитися до розуміння того, що відбувається на сході. Один з авторів, Артур Назаров, разом з побратимами жив у бліндажах і воював.

Артур Назаров – доброволець і фотограф

“Історію ми створюємо саме зараз. Якщо ми зараз її не закарбуємо в пам’яті, то потім наші діти будуть збирати то всьо по доказам якимось там. А ми зараз їм представляємо, які помилки роблять люди і що не треба робити”

В експозиції знайшлося місце й фотожартам.

Артур Назаров – доброволець і фотограф

“На війні люди не тільки воюють, а на війні люди ще і жартують, бо без жартів дуже важко. Так хлопці розважалися, вирішили трохи підкачати БМПшку, а я то всьо сфотографував як раз”

Володимир Никоненко – доброволець

Він у своїх фотографіях відобразив саме те життя, яке відбувалось узимку 15 року, саме в той час, коли був завалений донецький аеропорт, ми заїхали на позиції, і ці фотографії відображають саме той час. На тих фотографіях зображений мій бойовий побратим, який загинув весною 15 року, якраз на Паску. І якраз у нього сьогодні день народження. І так склалося, що на його день народження і Президент призначив День добровольця”

Фотовиставку «Доброволець» можна оглянути на першому поверсі сумського конгрес-центру.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь