ВО “Батьківщина” замінила частину своєї реклами без дозвільних документів

Сумська міська партійна організація всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», замінила частину реклами з партійними логотипом на цитату В’ячеслава Чорновола. Дозвіл на встановлення всієї конструкції чекають.

“З урахуванням всіх побажань та з міркувань кращого естетичного сприйняття було вирішено замінити частину вивіски шляхом розміщення нової. Стосовно того, чи є в нас погодження – на даний момент документи знаходяться в департаменті архітектури та погодження буде отримано найближчим часом” – говорить Олександр Проценко, юрист сумського міського осередку ВО «Батьківщина».

“Відповідно до порядку дане питання розглядається на комісії, рекомендується чи не рекомендується на розгляд  виконавчого комітету і після рішення виконавчого комітету оформляється дозвіл.Відповідно до положення і до порядку на фасаді для розміщення реклами потрібно вказати місце і габарити розміщення, а в зміст управління відповідно до законодавства, не повинне втручатися” – сказав Андрій Кривцов, начальник міського управління архітектури.

Попередню рекламу партійної Всеукраїнської організації «Батьківщина» встановили без дозвільних документів над меморіальною дошкою В’ячеславу Чорноволу на початку листопада. На будівлі, в які знаходиться місцевий осередок Всеукраїнської організації «Молодий Народний Рух». Її голова Андрій Рибалко тоді був проти реклами. Ми запитали в нього про ставлення до нової вивіски зараз.

“З одного боку ми це розцінюємо як крок на зустріч здоровому глузду і похвально те, що вони прибрали рекламу своєї політичної партії, бо вважаємо, що Чорновіл- це загальнонаціональний герой. З іншого боку, все одно залишається питання щодо законності цієї вивіски,і це уже питання до управління архітектури і до інспекції з питань благоустрою. Знову ж, ми не розуміємо це тимчасово вони цю цитату повісили, чи так буде завжди” – сказав  Андрій Рибалко, голова ВО «Молодий Народний Рух» . 

Нагадаю, 6-го грудня за рекламу ВО «Батьківщина» інспекція з благоустрою міста Суми склала протокол про адміністративне правопорушення за встановлення цієї реклами. 14-го січня адмінкомісія розглядатиме цю справу. За словами Руслана Голопьорова, начальника управління «інспекції благоустрою міста Суми», якщо на засіданні не буде надано дозвільні документи, окрім штрафних санкцій розглядатиметься можливість демонтажу цієї реклами.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь