Володимир Биков вирішив не боротися за посаду головного архітектора Сум

13 серппня Володимир Биков написав заяву про звільнення за власним бажанням. Свою позицію пояснює: “Є рішення суду – поновити мене у якості заступника департаменту тире головного архітектора міста. Виходячи з цього, виконання цього рішення передбачає на розсуд мера, запропонувати мені посаду головного архітектора чи затягнути це в судах, довго і нудно. Знову рік чи два очікувати, це мене не влаштовує, та займає багато мого творчого часу. Вважаю, що у місті повинен бути один архітектор.

Скільки мають випатити йому за період вимушеної відсутності на робочому місці, Володимир Биков не говорить. Керуючий справами виконкому Степан Пак повідомив: головного архітектора не звільнили – чекають на висновок своїх юристів. “В заяві ті твердження, які були виписані, ми з ними не погоджуємося. Тому що багато тих нюансів є, які потрібні для вивчення, тому є відповідне доручення правовим управлінням для того аби вивчити усі ці нюанси, які викладені в заяві і сьогодні буде відповідний лист на правове управління, і ми зможемо визначитися із подальшою долею цієї заяви, яку написав,” – повідомив керуючий справами виконкому Сумської міськради. 

Володимир Биков двічі поновлювався на посаді головного архітектора Сум: у 2016-му та у серпні цього року. Загалом на посаді головного архітектора у тому числі Сумської області пропрацював із перервами з 1994 по 2016 рік. У липні 2018-го отримав звання Заслуженого архітектора України.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь