Володимира Шульгу звільнили з посади проректора НАУ


Наказ виданий керівництвом вишу 12 березня. У тексті документа написано: «за грубе порушення трудових обов’язків». Яких саме, розповів UA:Суми телефоном начальник юридичного  відділу НАУ Сергій Лопутько.

“Він порушив свої трудові-правові відносини в частині перевищення своїх службових повноважень в якості куратора відокремлено-структурних підрозділів, він виписував такі документи, які протирічать чинному законодавству. Там жодних матеріальних вигід не було, це стосується виборів ректора НАУ”, – повідомив він.

Володимир Шульга відмовився коментувати своє звільнення під запис – сказав, що свою позицію озвучить тільки у прямому ефірі. Разом із Володимиром Шульгою посади позбувся також головний інженер вишу – за прогул.

Володимир Шульга обіймав посаду проректора Національного авіаційного університету з вересня 2015 року. З березня по вересень 2014 – очолював Сумську облдержадміністрацію. Зараз чоловік проходить як свідок у справі про хабарництво в її стінах. Мова йде про історію 2014 року. Тоді підлегла Володимира Шульги Ірина Тараненко брала гроші – 300 тис. грн. із двох млн. – від на той час начальника управління МНС у Сумській області Володимира Волика – за залишення його на посаді. Наступне засідання має відбутись 27 березня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь