Вшанували пам’ять волейболістки

У Сумах розіграли нагороди щорічного волейбольного турніру пам’яті сумської волейболістки Руслани Корнієнко.

Участь у турнірі взяли чотири ветеранські команди вікової групи «30 років і старші».

“П’ятий раз ми його проводимо. Весь цей час збираються чотири команди дівчат. Цього разу приїхали команди Сум, Свесси, Глухова та Тростянця” – говорить головний суддя змаганнь Володимир Бугайов.

У головному матчі турніру зустрілись команди Тростянця та Сум. Перші в ½ фіналу з рахунком 2:0 здолали команду Свеси, другі з таким же рахунком перемогли команду Глухова. У фінальньому поєдинку суперниці пройшли повну дистанцію. Перша партія була за господарками. Другу виграли суперниці. У вирішальній партії сумчанки схилили шальки терезів на свій бік. У «бронзовому» поєдинку глухівчанки обіграли команду Свеси у двох партіях. Відзнаку кращих отримали сумчанка Аліна Демідова та Олена Кутах з команди Тростянця, глухівчанка Катерина Фесенко та Яна Фесун зі Свеси.