Випускники Сумщини випробовували знання з фізики на ЗНО


Зовнішнє незалежне оцінювання з фізики сьогодні здавали випускники. На нього зареєструвались 711 учасників. З’явились на тестування 601 особа, що складає 85 відсотків від загальної кількості. Пунктів тестування працювало три. Всі – у Сумах.

Один з трьох пунктів ЗНО у Сумах розташували у Сумському аграрному університеті. Тут до участі зареєструвались 250 випускників.
«Я впорався десь за дві години, були завдання, що можна швидко відповісти, були такі, що треба посидіти подумати. Було досить складним ЗНО», – поділився враженнями учасник ЗНО Олексій Притика.

«Зараз всі технічні виші просять здавати або англійську або фізику на вибір. Через те, що я вступаю у технічний виш, то я вирішила здавати й фізику й англійську, а тоді вже оберу, які подавати результат. Задачі, ті що з високо рівня все-таки були складнуваті, а взагалі з тестами проблем не було. Будемо надіятися на позитивний результат – все-таки старалися, вчили. Ну надіюся, що мій друг здав краще, ніж я», – додала учасниця ЗНО Катерина Кубишка.
Іспит складався з 38 завдань – 10 задач, решта – тести. Щоб на них відповісти, учасники мали три години.

Як повідомила куратор Сумської області Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Валерія Ханікова – в усіх пунктах проведення тестування обійшлося без порушень та апеляцій.

Через день, 13 червня, відбудеться останній цьогорічний іспит для тих, хто обрав для здачі хімію.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь