Рішення у справі Олександра Лисенка суд винесе завтра


 Вирок стосовно сумського міського голови оголосять завтра. Сьогодні у Зарічному суді міста відбулися дебати у справі Олександра Лисенка. Розглядають справу щодо конфлікту інтересів посадовця під час голосування за преміювання на сесії міськради.

“Згідно з протоколом засідання  21 сесії СМР, від 22.02.17 року в голосуванні брали участь 32 депутати. Не голосували за дане рішення 10. Рішення було проголосоване з вирішальним голосом Лисенка. Це свідчить, що не всі депутати СМР підтримали рішення про преміювання голови. Такі дії свідчать про факт вчинення ним дій в умовах конфлікту інтересів”, – говорять Євген Кунда, прокурор Сумської місцевої прокуратури.

“Його посада в цьому рішенні не зазначена, відсутнє і прізвище Лисенка. То казати, що Лисенко приймав рішення щодо себе я вважаю, що не можна.  Якщо рахувати момент виявлення даного правопорушення в момент складання протоколу 16 січня , то 16 квітня 2018 року сплинув термін притягнення до відповідальності Лисенка О. М.  за вказаним протоколом”, – говорить Василь Матішинець, захисник Олександра Лисенка.

 У підсумку суд вирішив про вирок повідомити завтра об 11 годині. Нагадаю, у Зарічному суді розглядають справу Олександра Лисенка стосовно протоколів про адмінпорушення, пов’язаних з корупцією. За версією прокуратури, він голосував за призначення собі премії. Якщо вину мера доведуть, йому загрожує штраф від 3 тис. 400 до 6 тис. 800  гривень.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь