Виставка дитячої графіки відкрилась у Сумах

«Портрети та образи» – виставка дитячої графіки відкрилась у фотогалереї «Імпульс», що в обласній науковій бібліотеці. Автори вернісажу – дві юні сумчанки. Обидві – вихованки дитячої художньої школи імені М.Г.Лисенка.

Графітні олівці, фломастери, гелеві ручки  та образи акторів, співаків, просто вигаданих персонажів –це потрібно художницям для того, щоб створювати  малюнки. Роботи  11-річної Аліси сьогодні виставляються  втретє.

Аліса Гризун, авторка виставки:   “Я хочу продовжувати малювати, людей, те, що мені подобається, робити нові виставки, щоб люди могли побачити »

А для 13-річної Поліни це – перша виставка. На ній представила роботи різних жанрів, перевагу надала портретам.

Поліна Балакірєва, авторка виставки: Я планую в цьому році ще більше займатися портретами, тому що я вважаю, це в мене виходить із кожним днем краще й краще . Я дуже хвилювалася, не знала, як люди відреагують на мої роботи, дуже важко було зробити їх досконалими».

Наталія Балакірєва, мама Поліни:   «Серія “Бітлз”, вона була першою в цій техніці, для нас с чоловіком це було відкриття – що наша дитина може таке зробити». 

 Всього на виставці представлено 50 робіт.

Викладач художньої школи ім. М.Г.Лисенка Катерина Борика:  «Що особливого в їхніх роботах – кожна з них по-різному бачить образи, що малює. У Аліси вони більш творчі, у Поліни – більш реалістичні, але в кольорі вирішені дуже неординарно»

Виставка дитячої графіки триватиме протягом місяця – до 25 липня.

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь