Виставка марок відкрилася у Сумах

Виставка марок та поштових конвертів відкрита в Сумському краєзнавчому музеї. Експозиція присвячена сторіччю української революції 1917-21 років і випуску перших державних поштових марок України.

За словами організатора виставки Владислава Терентьєва, представлені рідкісні оригінальні марки, тематично пов’язані із Сумщиною.

Владислав Терентьєв – директор Сумського краєзнавчого музею, організатор виставки

Люди, які були причетні до підготовки і випуску поштових марок, були біографічно повязані з нашим краєм, це художник-графік Георгій Нарбут, Василь Кричевський, постаті, які були зображені на поштових марках – це гетьман Павло Полуботок, Тарас Шевченко, Симон Петлюра. Нам особливо приємно, що в Києві відбулася в жовтні Національна філателістична виставка «Укрфілекспо-2018» – так от офіційним логотипом цієї виставки як раз теж було зображення алегорії «Молода Україна» з поштової марки 1918 року, створеної нашим земляком Георгієм Нарбутом

Всього на виставці представлено близько сотні експонатів з колекції сумчанина Олександра Уханова та з фондів музею. Виставка триватиме протягом місяця.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь