Виявлені під час перевірки недоліки перевізники мають усунути до 1 травня


Перевірка приватних автобусів тимчасовою комісією, тривала із 2 березня. За два тижні тимчасова комісія, що складалась з представників міської ради, депутатів та громадськості перевірила близько приватних автобусів. Її результати перевізникам представили сьогодні на робочій нараді у заступника міського голови Олександра Журби.

«Із 200 машин, половина тих, що не передбачені договором, 70 машин – приїхали з інших маршрутів цього перевізника, 30 – взагалі не проходили конкурс. В основному під час перевірки інтервал дотримувався, але коли ми вийшли на альтернативну перевірку, коли не здійснювалась перевірка міською радою, то інтенсивність руху значно спадала. У деяких – по два рази. Найбільше «Запорожець» і «Сумипастранс», які навіть під час перевірки випустили лише половину, від передбачених машин», – прокоментував ситуацію учасник комісії з перевірки пасажирського транспорту Максим Корнієнко.

Після закінчення наради перевізники Олександр Кузьменко (директор ТОВ “Сумипастранс”) та Олександр Запорожець (ПП “Запорожець”) від коментарів відмовились.

«Опрацювали ці автомобілі, які були не згідно з договором, то у перевізника була знята з одного маршруту – переставлена в другий, або вона була у нього в наявності на підприємстві й він її поставив на маршрут. Це можливо. До 1 травня пролить їм строк, а з 1 травня ми виїжджаємо знову, по тим зауваженням, по яким були укладені протоколи. Якщо вони не виконають ці зауваження, тоді ми вже пишемо міському голові листа до розірвання договору з перевізниками. – Перевізників попереджали про перевірку? – так, попереджали», – відповів заступник Сумського міського голови Олександр Журба.

Востаннє, коли у Сумській міській раді складали графік приведення приватного рухомого складу до належного стану  – липень 2017 року. За ним роботи з покращення перевізники мають виконати до травня цього року включно. Зазначу, кількома годинами до закритої наради із надавачами послуг у кабінеті заступника міського голови начальник відділу логістики так підсумував проведену березневу перевірку.

«Було перевірено порядку 250 автобусів, на 31 маршруті. Близько 30% зауважень до самих сидінь, вони або брудні, або пошкоджені, також стосовно стелі, бокових панелей, але вони не такі значні, як були минулого літа, також є зауваження стосовно кількості транспортних засобів на маршрутах», – повідомив начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг сумської міськради Сергій Яковенко.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь