У Сумах обиратимуть ескіз пам’ятника Героям Небесної Сотні з 10 конкурсних проектів

10 конкурсних проектів. Саме стільки претендуватимуть на кращий  ескіз пам’ятника Героям Небесної Сотні у Сумах.

На розгляд подавали їх 21 травня, а 8 червня конкурсна комісія планує оголосити результати. Після цього роботи будуть відкриті для огляду.

Начальник управління архітектури та містобудування сумської міськради каже:  «Було надано подано 10 заявок і відповідно 10 робіт надійшло. Роботи різні, тобто презентаційні матеріали як на стендах, так і є макети. Ближчим часом ми будемо підводити підсумки і після того ці роботи будуть презентовані в управлінні»

Три кращі роботи отримають грошові премії – 30, 15 та 5 тисяч гривень. Гроші на це виділить міське управління архітектури. Нагадаю, конкурс на кращу роботу оголосили 26 березня. Це  – друга спроба визначити, за яким саме проектом створюватимуть  пам’ятник Героям Небесної Сотні.  Переможець попереднього конкурсу, архітектор Володимир Биков, відкликав свій проект 26 лютого через публічну критику.

Володимир Биков, архітектор, каже:  «Без мого дозволу та згоди було викладено на сторінці міської ради фото конкурсної роботи. Робоча версія. І почались різні публікації, образи. До того ж ні члени конкурсної комісії, які затвердили цей проект, ні міська влада не стали захищати власне рішення. Я вважаю, що такі пам’ятники повинні створюватися без скандалів , спорів»

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь