Визначили переможця тендеру на постачання 4 автобусів до Сум


Сьогодні відбувся аукціон у системі «Прозоро» на закупівлю КП «Електроавтотранс» 4-ох автобусів. Серед двох учасників з різницею у 10 тисяч гривень перемогло товариство з обмеженою відповідальністю “Автоград-2007”. Воно запропонувало поставити чотири автобуси за ціною 8 мільйонів 420 тисяч гривень, що на 20 тисяч менше, ніж пропонував замовник.
«Технічні характеристики автобуса як і завжди були. Це низькопольність обов’язкова. Протягом 5 днів ми підтверджуємо переможця. Потім ми маємо 20 днів, щоб рекомендувати укласти договір. Ще 10 днів в учасників є на оскарження”, – прокоментував голова тендерного комітету КП «Електроавтотранс» Олександр Ситник.

“Єрвро-5. Стандарт. Всі автобуси черкаського заводу «АТАМАН» випускаються на базі ISUZU – Японія. Це на сьогодні найкращі автобуси, які в Україні виробляють Черкаси. Ще є JPS-трекери, система оповіщення», – розповів працівник ТОВ «Автоград 2007» Андрій Каданцев.
Другий учасник – приватне підприємство “Аймакс-груп”. За вказаним номером на сайті їх працівник пообіцяла прокоментувати ситуацію пізніше. До слова, обидва підприємства – учасники тендеру зареєстровані у Черкасах – і пропонували одну модель автобуса – «Атаман A092H6».
«У більшості, ситуація, яку ми бачимо навколо, пов’язана з конфліктом інтересів. З цим ми зіштовхуємось на кожному кроці. Якщо є якісь підозри – необхідно розбиратись. В принципі подались дві організації, більше ніхто не приходив. Судячи із назви – це не виробники «отаманів» – це посередники. От і питання – що у нас відбувається», – прокоментував спеціаліст із транспортного планування Дмитро Беспалов.
Згідно з умовами тендеру поставити автобуси переможець має до 30 червня цього року.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь