Визначився “бронзовий” призер чемпіонату області

На футбольних полях області зіграні три матчі чемпіонату Сумщини з футболу серед команд вищої ліги.

У Глухові місцевий “Велетень” з рахунком 0:2 поступився “Вікторії” з Миколаївки.

У Байраці липоводолинський “Альянс” приймав футбольний клуб “Тростянець”. Перемогу з рахунком 1:0 святкували футболісти “Альянсу”.

Закривали ігровий день верхньосироватський “LS Group” та футбольний клуб “Кролевець”. Номінально домашній матч команда з Сумського району грала у Сумах. На полі футбольного центру «Барса» футболісти «LS Group» забили по одному голу в кожному з таймів. Але в обох цих випадках арбітр матчу зафіксував положення поза грою. Після цього м’яч ще двічі побував у воротах гостей. На 64-тій хвилині матчу дістати його з сітки воріт воротаря «Кролевця» змусив гравець «LS Group» Артем Атаманюк. У компенсований арбітром час ударом з одинадцятиметрової позначки другий гол забив Валерій Шепєль. За хвилину після цього фінальний свисток арбітра матчу зафіксував перемогу «LS Group» з рахунком 2:0.

«У першому таймі ми не виконали ту установку, яку ставили перед собою і перед хлопцями. Після першого тайму зробили корективи, поміняли трохи схему гри і, слава Богу, ми цей гол забили. Зробили результат», – прокоментував гру тренер “LS Group” Ярослав Песоцький.

«Майстерність однієї команди і окремих гравців, напевно, були вище. Або може щастя усміхнулось більше «LS Group». Тому, що і в першому таймі і в другому у нас моменті біли за рахунку 0:0 але не забили», – сказав після гри тренер “Кролевця Сергій Щвасливий.

Перемога на полі «Барси» принесла команді з Верхньої Сироватки «бронзові медалі чемпіонату. На першому місці в турнірній таблиці йде «Альянс» який на два пункти випереджає «Вікторію». Остаточне розташування команд у першій трійці стане відоме наступної середи після завершення матчів «Кролевець» – «Альянс» та «Вікторія» – «Гранум».