Ярмарок професій під назвою “Крок до кар`єри” влаштували в Сумах

Ярмарок професій. Такий влаштували сьогодні в Сумах у рамках Всеукраїнського проекту «День кар’єри». Відвідувачі мали змогу ознайомитися з професіями, роботодавці – знайти працівників, а навчальні заклади – майбутніх абітурієнтів.

«Ми представляємо спеціальності: маляр, лицювальник-плиточник, монтажник систем “утеплення”, гіпсокартонних. У нас є і повара і автослюсарі і будівельні напрямки. Є після 11 класу, а також після 9-го класу. У нас всі групи, всі спеціальності повністю набираються учні, тому не можна відокремити якусь одну спеціальність», – каже представник професійно-технічного закладу Євгенія Пилипенко.

«Звичайно, що у нас більше уваги приділяється педагогічним спеціальностям, але поряд із цим у нас дуже багато непедагогічних спеціальностей. Це у нас і економіка і право і фізична терапія і логопедія і психологія, менеджмент, управління навчальним закладом, то є дуже багато можливостей, щоб отримати свою спеціальність», – каже представник вищого навчального закладу Людмила Глущенко.

“В большей части мы ищем специальности рабочей группы. Это станочники, слесаря, фрезировщики, шлифовщики”, – каже представник одного з підприємств Віталій Макій

На даний час у Сумському центрі зайнятості близько семиста вакансій: «Зараз різні категорії потребують роботодавці. Мають вакансії як і для спеціалістів з вищою освітою, так і для робочих професій», – каже представник Сумського міського центру зайнятості Наталія Рижикова

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь