Єдина баскетбольна ліга стартувала на Сумщині

Єдина ліга з баскетболу стартувала на Сумщині. «Лігу СумДУ 3х3» гратимуть турами – кожної суботи. Участь можуть брати хлопці і дівчата, будь-якого віку. Команда та кожен гравець отримує очки за кожен тур, завдяки яким у підсумку, за своїм рейтингом, й визначать переможця.

Олексій Мельник, організатор змагань, говорить: «Кожну суботу приходить якась кількість команд. Тобто, не важливо, це дві, три, сім, десять. Ми дивимося відразу за якою системою грати. Або кубкову на виліт, або кругову. Ми розуміємо, що не у всіх є можливість приходити кожної суботи, тому ми будемо працювати з тим, хто є. Три на три, бо потрібна менша кількість людей. Потрібно три чоловіка в команді. Цей спорт дуже динамічний. Він проходить 10  хвилин або до певної кількості очок. Тому гра відбувається швидко, динамічно-цікаво».

Перший тур відбувся останньої суботи. Там участь взяли сім команд, які грали за коловою системою «кожен з кожним». Наймолодшому учаснику 11 років, найстаршому більше 40-ка. У підсумку, переможцем стала команда «Микс Тим». Другий тур відбудеться 10 березня о 13:00. Участь безкоштовна.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь