Юнаки хокейного клубу «Суми» продовжують тренування у цьому сезоні

Наймолодший склад ХК «Суми» продовжує тренування у цьому сезоні. «Подовжити» зиму хокеїсти можуть завдяки штучному льоду на стадіоні «Авангард».

Три вікові групи тренуються у хокейному клубі «Суми-юнаки». Тут найстарші хлопці 12-15 років, а наймолодші 7-8.

«Коли граєш – цікаво. Забити гол, зробити передачу, обвести когось. Хочеться грати. Я тренуюся три роки», – говорить Ярослав Панченко, хокеїст.

«В хокеї у тебе є свобода. Ти можеш побігати, позабивати. Є інші види спорту, де не має такої можливості, як тут. Тут ти себе відчуваєш, як вдома. Спочатку було страшно, а потім ти розумієш, що у формі тобі не сильно боляче буде й падати. І ти граєш і не задумуєшься про це, тобі найголовніше – гра», – говорить Максим Макаренко, хокеїст.

«Я став воротарем, бо мені це сподобалося. Спочатку було боляче, коли в мене  потрапляли шайбою й страшно. А потім я вже звикав з часом Морально сильним. Він повинен підтримувати команду й не здаватис», каже Захар Мальцев, хокеїст

У рожевому шоломі, разом з хлопцями та з допомогою батька -тренується й Марійка. Хокеїстам бажає перемоги.

На льоду починають тренуватися з осені, як дозволяє погода й продовжують до кінця березня. Потім виходять на поле, відпрацьовують технічні моменти з ключкою, бігають у рухливі ігри тощо.

Василь Денісенко, тренер з хокею з шайбою, говорить: «Лід штучний – це проблема Сум й України в цілому. Якщо був би лід, то ми вже б давно грали в команді, може й не Вищої ліги, але б грали. Хокеїсти покупають собі форму, хокеїсти їздять за свої гроші у поїздки на чемпіонат області, наприклад. На «землі» ми бігаємо шайбочки кидаємо,  тут на ролердромі ведення шайби робимо. Теж саме, що й на льоду, але ж в кілька разів гірше. Тим не менш, працюємо ми до травня місяця».  

Ще у ХК «Суми» є основна команда – дорослих гравців, а також ХК «Суми-04». Для цих колективів й готують молодше покоління хокеїстів.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь