Юрію Чмирю повернуть вилучені 680,9 тис. доларів США

Така Ухвала Печерського районного суду м. Київ від 21 червня 2018 року. Оприлюднили її 27 червня 2018 року. Вона не підлягає оскарженню.

Клопотання про повернення грошей подав захисник екс-голови Сумської облдержадміністрації та нинішнього депутата Сумської облради Тарас Безпалий. Прокурор Генеральної прокуратури України не заперечував.

“Особа, за клопотанням якої було арештовано майно, у судове засідання не з’явився. Прокурор відділу Генеральної прокуратури України Нехаєнко І.О. подав до суду заяву про розгляд клопотання про скасування арешту майна за його відсутності та щодо задоволення клопотання не заперечує”, – йдетьтся в Ухвалі суду.

Коментувати ситуацію з поверненням грошей Юрію Чмирю у Генеральній прокуратурі України 28 червня відмовились. Речник відомства Андрій Лисенко сказав, що спочатку мають узгодити коментар і пообіцяв надати його у понеділок, 2 липня.

Думка Юрія Чмиря та його адвоката наразі нам також невідома. Слухавку взяв помічник депутата. Пізніше адвокат Тарас Безпалий повідомив, що поки своє клопотання не коментують.

Справу, в якій фігурує Юрія Чмирь, порушили за ухилення від сплати податків – така версія прокуратури.

Арешт на гроші, вилучених з банківських персональних сейфів, наклали у листопаді 2017 року.

У грудні 2017 року подібне клопотання адвоката Юрія Чмиря Печерський суд не задовольнив.

У Генпрокуратурі слідство ведуть з червня 2017-го.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь