З 29 жовтня ПАТ «Сумигаз» може відключити газ тепловикам Сумщини

З 29 жовтня ПАТ «Сумигаз» може відключити газ теплопостачальним підприємствам Сумщини, які залишилися без лімітів газу. Номінації їм були надані до 26 жовтня. Про це розповіла речниця ПАТ «Сумигаз» Анастасія Шимаріна.

Анастасія Шимаріна, речниця ПАТ «Сумигаз” каже:

“Сьогодні ми розіслали листи всім теплопостачальним компаніям з інформацією про припинення розподілу газу, у випадку, якщо не будуть надані номінації. Якщо НАК «Нафтогаз» не надає номінацій споживачу газу, то ми зобов’язані виконати норми законодавства і припинити розподіл газу, оскільки немає ресурсу то нам немає чого розподілити в мережу до цього споживача”. 

Дмитро Живицький, керівник апарату Сумської ОДА говорить:

“На даний момент договори всі знаходяться в НАК «Нафогазі» по всім теплопостачальним підприємствам Сумської області, і є відповідний наказ кабінету міністрів, який це питання регулює. В принципі на законодавчому рівні це питання урегульоване те, що уразі відсутності відповідного ліміту, і коли подані ці договори, то газорозподільча компанія здійснює для теплопостачальних підприємств подачу газу. Якщо буде припинено газопостачання, значить в цьому випадку, це вже будуть відповідні дії, і надання правової оцінки діям підприємств з газопостачання”.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь