З Днем пам’яті і примирення привітали учасників бойових дій

8 травня вітали пацієнтів обласного клінічного госпіталю ветеранів війни і ветеранів, що перебувають у геріатричному пансіонаті. Влаштували святковий обід і підготували святкову програму.

 «Дуже згадувати важко війну. В 41-му під бомбами лежав, глухий трохи став, відійшов, брат загинув. В 43-му в Тернах була лінія оборони , а в селах кругом стояли війська, літаки бомбили,люди гинули, солдати гинули, спомин жахливий», – розповів учасник бойових дій Григорій Василець.

У геріатричному пансіонаті десятий рік живе Микола Іванович. До минулого року був тут з дружиною, що нині померла. Коли почалася війна, йому було 19. За війну був тричі поранений, контужений. У битві за Хмільник на Вінничині потрапив у полон.

«Бої запам’яталися при форсуванні Дніпра, за Хмільник, де ми під обстрілом цілий день лежали, бої під Бродами, де було 8 німецьких дивізій. Форсування Вісли, де був тяжко поранений. Я служив одразу в авіації, в піхоті і в артилерії. Для мене війна закінчилася в місті Опель, це Германія», – згадує чоловік. Крім Миколи Івановича, в пансіонаті живе ще один учасник бойових дій. Він хворіє і не ходить.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь