З Луганська до Сум переїхав цілий футзальний клуб, підзвітний тамтешній телефонній компанії

Паралельно з тренувальним процесом гості обживаються на новому місці. Вивчають обласний центр та дякують за дуже теплий прийом.
Луганський футзальний клуб ЛТК був створений у 2003-му. За десять років колектив пройшов еволюцію від низів українського футзалу до одного з флагманів елітного дивізіону. Команда зі сходу була півфіналістом національного Кубку. Минулого сезону луганці відсвяткували десятирічний ювілей. Розширили клубну інфраструктуру. Перші плоди почала давати дитяча академія «ЛТК». Натомість клубний розвиток зупинила… війна, яка відбувається не десь навколо. Вона прийшла безпосередньо в дім команди – надсучасний спорткомплекс «ЛТК-Арена» на собі відчув, що таке залповий вогонь «Градів».
Залишатися вдома було небезпечно. Умов для тренувального процесу в Луганську зараз немає. Довелося переїздити. З-поміж трьох варіантів – Харкова, Енергодара і Сум – обрали місто над Пслом.
У Сумах ЛТК не тільки тренуватиметься, але і гратиме матчі української Екстра-ліги. Де саме – остаточно не вирішили. Та, найімовірніше, це буде манеж Української академії банківської справи. Головне завдання на сезон від президента клуба Юрія Шацького – зберегти команду.
Склад колективу з Луганська вже зазнав змін. У клубі зменшили зарплатну відомість, попрощалися із кількома провідними виконавцями. Їм на зміну прийшли ще зовсім юні вихованці луганської спортшколи. Є у ростері ЛТК і сумський слід. Лідерський тягар впаде на 19-річні плечі вихованця конотопського футболу Віталія Дзюби. Юнак вже неодноразово викликався до молодіжної та студентської збірних.
Де і з ким ЛТК зіграє матч першого туру Екстра-ліги, досі не відомо. Календар в профільній асоціації сформують пізніше. А от про регламент нового чемпіонату вже розповіли. У вищому дивізіоні буде 10 команд, серед них, як ми вже повідомляли, – і колектив Сумського державного університету. Тож на місцевих шанувальників міні-футболу чекатиме дербі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь