З наглядової ради громадського фонду «Суми» вийшов Євген Положій

У фонді, що керує будівництвом сумського «Меморіалу пам’яті» поменшало. Про свій вихід з членів наглядової ради громадського фонду «Суми» заявив журналіст та письменник Євген Положій. Нагадаємо, як пояснював раніше заступник міського голови Володимир Войтенко, схема будівництва Меморіалу в обхід конкурсів, з залученням фонду «Суми» була затверджена міською радою задля прискорення будівництва.

Свій вихід з наглядової ради Громадського фонду «Суми» Євген Положій пояснив:

«Щодо мого виходу з наглядової ради «Суми». Це рішення особисте і жодних коментарів, пояснень з цього приводу я давати не буду. Голова наглядової ради, яка, до речі, з початку скандалу жодного разу не збиралась, О.В. Такул. Хто буде на моєму місці я, чесно кажучи, не знаю»

Олександр Такул:

«Щодо наглядової ради – це наглядовий орган – не виконавчий. Це орган перед яким правління і директорат звітує про те, що відбувається і орган, який затверджує річні звіти. Звичайно, це питання буде поставлене і зайде хтось із мешканців міста. Ми залучаємо в наглядову раду людей, які давно живуть в цьому місті і по цінностям підходять до Фонду, а там уже кандидатів будуть висувати члени Фонду, будемо обговорювати. В будь-якому разі будівництво буде завершене до кінця серпня, як обіцяють підрядники».

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь