З податків сумчан можуть взяти на півтора мільйона гривень більше, ніж було заплановано

Це тому, що тендер провели не зовсім прозоро – кажуть його учасники.
Будівлі станції екстреної медичної допомоги в Сумах уже 32 роки. Реконструкції заклад потребує негайної. Кому доручити цю справу? В липні 2014-го обласне управління капітального будівництва провело конкурсні торги. В них узяли участь 4 підприємства. Перемогу отримав «Сумбуд». Хоча його пропозиція була не найдешевша.
Пан Ігор говорить, управління капітального будівництва відмовило фірмі «Авангард – Н» із формальних причин. Мовляв, не всі документи мають підпис і печатку.
Замовний чи ні? В управлінні капітального будівництва на камеру спілкуватися – не охочі. Заступник начальника говорить, він не зовсім у курсі справи.
Та згодом таки йде на контакт. Але, – ні кроку в бік, – зачитує текст із протоколу.
Поки в управлінні «піднімають» документи, Ігор пише в прокуратуру, щоб там перевірили «каруселі» з торгами.
Замовник договір із «Сумбудом» іще не уклав. Тож поки з бюджету не витягнули більш ніж півтора мільйона гривень, ми звернулися до антимонопольного комітету. Там кажуть, практика так званих «каруселей» під час торгів досить поширена.
Якщо ж злочинні дії таки викриють, винуватці відповідатимуть перед законом. А на нечесних учасників торгів на три роки накладуть «тендерну анафему». Тобто – заборонять брати участь у тендерах.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь