За бюджет-2018 не голосували у Конотопі


У Конотопі зібрали сесію міськради, але за бюджет не голосували. 1 березня конотопські депутати на черговій 25-тій сесії міськради розглянули земельні, комунальні питання, проте бюджет на цей рік не затвердили. У залі зареєструвалося 30 депутатів із 36.

Тарас Омельченко, голова фракції «БПП «Солідарність» у Конотопській міськраді, говорить: «Бюджетні питання не розглядалася, тому що виконавчий комітет не підготував ще за висновками бюджетної комісії свої пропозиції новий проект бюджету. Порядок денний не розглядався на комісіях і до пленарного засідання не розглядався депутатами. То вони прийшли, побачили: оце питання ми розглядаємо й голосуємо»

Тетяна Сизон, голова фракції «Рідне місто» у Конотопській міськраді, говорить: «Сьогодні сесія міськради пройшла майже так, як вона має проходити сесія. Ті питання, які напочатку сесії були обговорені депутатським корпусом, вони були прийняті»

Інна Пащенко – голова фракції «Самопоміч» у Конотопській міськраді, повідомила: «Це проект бюджету був ще у грудні місяці складений. І на сьогодні склалося зменшення дохідної частини. Це нам повідомила ДФС Конотопське. Дохідна частина зменшилась майже на 7 млн грн, тільки от на перший квартал»

Сергій Євсейчик, голова фракції «Укроп» у Конотопській міськраді, розказав: «Питання бюджету не одного рішення не прийняли. Тому що бюджетна комісія до кінця не вирішила ці питання. На наступну сесію все перенесли. а прийняли питання про землю, про гроші, які у нас залишаються в бюджеті. І питання загального плану були, коммайно. Відбулася сесія нормально, без ексцесів»

Артем Семеніхін, Конотопський міський голова, розказав: «Проголосували ми, на мою думку, за саме важливе рішення, мені вдалося таки дотиснути депутатів, це тривало майже дві години, щоб дати дозвіл нашому Фінуправлінню покласти кошти вільного залишку на рахунок у банк. Це нам дає додатково 1,5 млн на місяць. Депутати відмовлялися це робити протягом трьох місяців. Коли вони підготують якісний проект бюджету, відкоригують на свій розсуд, правильно згідно чинного законодавства. Тоді я готовий оголосити про проведення чергової сесії з метою прийняття бюджету. А так, сьогодні депутати демонстрували, що вони є заангажованими»

По технічних причинам коментар Юрія Марченка, голови фракції «ВО «Батьківщина» у Конотопській міськраді, ми не маємо. Позицію фракцій «Воля народу» та «Народна партія» – нам отримати не вдалося. У Олександра Кирія, голови фракції, телефон поза зоною досяжності. Іван Огрохін, голова фракції «Народна партія» у Конотопській міськраді, слухавку не взяв.

Востаннє депутати збиралися 9 лютого на сесію міськради, тоді також не проголосували за бюджет на 2018 рік. 29 грудня та 11 січня депутати не збиралися в повному складі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь