За побиття чоловіка напідпитку двох сумських поліціянтів відсторонили від роботи

Відсторонили від виконання обов’язків. Стосується це двох поліціянтів – чоловіка і жінки, які вчора були на патрулі, та яких зафільмували. Таке відео виклав 13 травня в соцмережу сумчанин. Подія відбувається у дворі однієї з сумських багатоповерхівок. На відео жінка-полісмен спочатку б’є чоловіка, який сидить на лавці, потім наступає берцем йому на ногу, потім на руку. На зауваження автора цього відео вона не реагує.

Говорить старший інспектор прес-служби Управління патрульної поліції в Сумській області Олег Сологуб:

«До інспекторів звернулася жінка, яка повідомила, що людина в нетверезому стані знаходиться на вулиці, чим порушує її права та свободи. Інспектори підійшли до нього і в подальшому, під час їхньої розмови, помітно було з любительської камери, як вони завдають йому тілесних ушкоджень. Вони були опитані, відсторонені від служби, всі матеріали були направлені до прокуратури Сумської області».

Наталія Науменко, речник прокурора Сумської області:

«Після перегляду відео прокуратурою було невідкладно розпочате кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень працівниками поліції із застосуванням насильства. Вже встановлено імена та прізвища патрульних поліцейських, якщо їх провина буде доведена, їм загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь