За тиждень у Сумах зареєстрували 2400 випадків захворювання на ГРВІ і грип

Епідпоріг на Сумщині перевищений третій тиждень. Загалом захворюваність цього тижня зменшилась, але зросла кількість дитячих госпіталізацій. Цього тижня на стаціонарне лікування потрапили 33 школярі, це на 17% більше,ніж минулого тижня. Про це розповів заступник сумського міського голови Максим Галицький:
«З 22 по 28 грудня ситуація дещо стабілізувалася. У місті зареєстровано майже 2400 випадків захворювання на грип і ГРВІ, щ на 9,1% менше, ніж за попередній тиждень. Переважна більшість – діти, це 54,4% . що характерно для епідсезону».
У дитячій інфекційній і в четвертій міській лікарнях передбачено збільшення кількості інфекційних ліжок за рахунок перепрофілювання ліжок інших відділень, говорить виконуюча обов’язки начальника відділу охорони здоровя Олена Чумаченко:
«На сьогодні у зв’язку з підвищенням рівня госпіталізації хворих дітей перепрофілювали 30 дерматологічних ліжок і 25 отоларингологічних ліжок в інфекційні».
Міський дитячий позаштатний інфекціоніст Марина Корнієнко розповіла.
«Коли ми хворіємо, ми знаходимося вдома ми йдемо в людні місця, якщо є потреба, ми вдягаємо маску. Маска захищає хворого. Зменшити ризик зустрічі з вірусом можливо, роблячи вологе прибирання, розкупчення людей, провітрювання»
Цього епідсезону, за прогнозом Всесвітньої організації охорони здоров’я, в Україні циркулюватимуть 3 штами грипу. Найефективнішим способом профілактики захворюваності лікарі називають вакцинацію. Для цього в аптеках Сум, за словами Олени Чумаченко, наявні 2 види вакцин орієнтовною вартістю 280-350 гривень.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь