Забіг «Зелена миля» зібрав майже 150 учасників

150 атлетів – учасники Всеукраїнського забігу. Змагання «Зелена миля» відбулись у Сумах.

Біля озера Чеха сьогодні зранку зібрались близько 150 учасників забігу. Це студентська молодь Сумщини: спортсмени коледжів та вишів. Бігли не тільки легкоатлети, а й лижники, велосипедисти та біатлоністи. Для них зробили спеціальну трасу. Перед забігом зробили спільну розминку.

Забіг «Зелена миля» влаштували вперше. Відбувся він по всіх містах України. Стартували всі одночасно об 11:00.

Дмитро Креслов, переможець «Зеленої милі», говорить: «Доріжка дуже слизька, не рівна, з піском. Це додало інтересу забігу. І було дуже багато моментів, коли було дуже важко випередити суперника. Я спринтер, більше роблю прискорення на 100 та 200 м. Чим й вирвав перевагу у свого суперника».

Артем Суздал, «срібний» призер «Зеленої милі», розповідає: «Це незвично, я тренуюся, але, зазвичай, бігаю короткі дистанції 100, 200 м. Миля для мене – це було важко. Тому вийшло з самого початку взяти лідерство, але лідерство втратив вкінці. Трішки прикро».

Дівчата та хлопці, студенти вишів стартували разом. З трьох ВНЗ бігли майже 60 атлетів.

Костянтин Ожійов, переможець «Зеленої милі», каже: «Задача була просто пробігти. Дякую супернику, він намагався вести всю дистанцію. Я за ним відсидівся, а потім зрозумів, що у мене швидкості трохи більше. Обігнав його на фініші, так і вийшло. Трасу можна було трішки по-іншому зробити. Бо тут ям багато й зміна покриття: біжиш по траві, по піску й по плитці».

Юлія Кроль, переможниця «Зеленої милі», говорить: «Це велике свято для нас усіх. Сюди приходять легкоатлети всі, хто зможе. І це граний досвід позмагатися з такими спортсменами. Не дуже важко було. Попрацювати прийшлося. Я лижами займаюся, сезон закінчився, тому це було не дуже тяжко».

:  Назву та дату змагань обрали для всієї України. Траси обирали у паркових зонах міст.

Владислав Маслов, начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, говорить: «Цей захід спрямований на популяризацію здорового способу життя, охорону навколишнього середовища. Це буде проводитись в зелених місцях, в парках, в місцях відпочинку. Тому, я думаю така назва заходу».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь