Залишили під вартою: обвинуваченому в підриві банкомату продовжили запобіжний захід

У Зарічному районному суді Сум продовжили запобіжний захід чоловіку, якого обвинувачують у підриві банкомату на Хіммістечку в Сумах, що стався 23 лютого минулого року. Прокурор Олена Муха клопотала про продовження строку тримання під вартою Андрія Полевого: «Йому відомі всі свідки кримінального провадження,  інаразі не всі ключові свідки у цьому провадженні були допитані в судовому засіданні, про що йдеться в клопотанні».

Захисник обвинуваченого Ольга Шелегеда: «Сам по собі факт тяжкості злочину не може бути підставою для застосування та продовження строку запобіжного заходу, оскільки це суперечило б презумпції невинуватості. Подане клопотання вважаю таким, що не наводить додаткових мотивів для обґрунтування необхідності збереження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою».

Суд задовольнив клопотання прокурора і продовжив строк тримання під вартою Андрія Полевого до 16-ї години 2 травня цього року.

23 лютого минулого року в Сумах на Хіммістечку підірвали банкомат і підстрелили поліціянта. Прокуратур інкримінує обвинуваченому чоловіку – Андрію Полевому – загалом підрив вісьмох банкоматів у Сумах та області з викраденням понад 800 тисяч гривень та поранення співробітника служби охорони. Якщо вину чоловіка доведуть – йому загрожує від 9 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Наступне засідання призначили на 14 березня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь