Замість реконструкції міст на Горького капітально відремонтують

Міст на Горького, який наразі капітально ремонтують, мали реконструювати. Такої думки головний архітектор області Олег Кривцов. За його словами, це записано у Генеральному плані Сум, який затвердили наприкінці 2012 року. Аукціон у системі Прозоро провели у травні цього року – на капітальний ремонт із дописом у дужках – «реставрація».

“Реконструкція цього мосту в частині розширення тротуарів тому що вулиця Горького є магістральною вулицею районного значення і ширина тротуарів там повинна бути 3 метри. Це якщо навіть не враховувати велодоріжки, які додатково там мають бути влаштовані. Капітальний ремонт не передбачає заміни конструкцій мосту, він просто передбачає приведення у нормальний технічний стан того, що є. на мій погляд і я посилаюсь на містобудівну документацію помилка була втому, що було прийняте рішення про проведення капітального ремонту”, – зауважив Олег Кривцов.

Роботи на мосту розпочали у липні цього року – зараз робітники готують поверхню під заливку бетону. Замовник будівництва – департамент інфраструктури міськради.

“Генплан передбачає розвиток населеного пункту у нас капітальний ремонт мосту, якщо б була реконструкція мосту, тоді б ми змогли параметри збільшити, але на жаль ми зараз не збільшуємо, тому проводиться капітальний ремонт – так чому не збільшуємо? – не передбачено, бо у нас нікуди розширювати“, – повідомив начальник управління департаменту інфраструктури м. Суми Віктор Богданов.

Вартість ремонту мосту на Горького – 5 мільйонів 372 тисячі гривень. Міст для руху перекрили 7 серпня. Останній термін виконання робіт вказаний у тендерній документації – 10 грудня.

Хто правий у даній ситуації і які роботи зрештою мали проводити на цьому мосту ми спитали в уповноваженого Мінрегіонбудом на проведення будівельних експертиз Миколи Богорада. Чоловік попросив час для ознайомлення із документами. Тож, його коментар дивіться у наступних випусках новин.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь