Засідання виконкому сумської міськради проводили із димовими шашками


Сьогодні на позачерговому засіданні виконкому його члени мали затвердити рішення конкурсної комісії по транспортному конкурсу. Втім депутат фракції «За Україну» Андрій Крамченков вніс пропозицію зняти його з розгляду, оскільки не було оприлюднено рішення за 20 днів. Начальник юридичного відділу Сумської міськради Олег Чайченко назвав ситуацію – правовою колізією, адже закон про доступ до публічної інформації визначає такий порядок, але є постанова 1081, згідно якої протокол про затвердження конкурсу має бути затверджений протягом 10 днів.
«Депутат міської ради вносити рішення, але ніяк по регламенту не передбачена його пропозиція щодо зняття», – зауважив член виконкому Віктор Волонтирець. У відповідь на це депутат Володимир Чепік зацитував закон,
Як тільки начальник логістики Сергій Яковенко почав зачитувати протокол засідання конкурсного комітету до зали влетіла димова шашка. Засідання б перенесли в інше приміщення. Втім, до іншої зали прийшло 8 членів виконкому, кворум не зібрався і рішення не приймали.

Як повідомив начальник Сумського міськвідділу Нацполіції Павло Карабута, на місці працювали поліціянти, була встановлена особа,яка винесла цю шашку з міськради й відкрито кримінальне провадження за статтею «хуліганство»,
«Де інші претенденти, будь ласка депутати ставте, у вас є автобуси ставте. Хочуть зібрати перевезення, щоб маршрутки не їздили, щоб автобуси. Ви бачите – це політика. Ми будемо радиться із відділом логістики, з юристами, як з понеділка транспорт виїде на вулиці нашого міста, адже це втретє зірваний конкурс»,- прокоментував ситуацію, що склалася міський голова Олександр Лисенко.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь