Заслуженого лікаря України підозрюють у вимаганні 140 тисяч гривень

У Конотопі, Заслуженому лікарю України вручили підозру за статтею – вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою кримінального кодексу України. За словами прокуратури, чоловік вимагав у учасника операції об’єднаних сил 140 тисяч гривень за встановлення інвалідності.

Прокуратура та поліція вже готують клопотання про обрання йому запобіжного заходу та відсторонення його від посади. Під час обшуку в нього було вилучено в робочому кабінеті та за місцем проживання більше одного мільйона гривень готівки на це вилучене майно готується клопотання про накладання арешту. Щодо запобіжного заходу ми будемо наполягати на цілодобовому домашньому арешті, оскільки підозрюваний доволі похилого віку також в нього дружина яка прикута до ліжка, яка потребує його допомоги” – каже Наталя Науменко, прес-секретарка прокурора Сумської області.

У прокуратурі ім’я чоловіка не розголошують, як і його місце роботи. Нагадаю, вчора  у Конотопі співробітники СБУ та поліції затримали голову кваліфікаційної комісії на отриманні 56 тисяч гривень – це частина суми, яку він за словами прокуратури вимагав від військовослужбовця.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь